Senior bez nehod

Senior bez nehod je svým pojetím a šíří záběru celosvětově ojedinělý projekt na zvýšení bezpečnosti seniorů v dopravě. V současné době probíhá již jeho druhá fáze, první proběhla v letech 2018 – 2019. Z tvůrčího a produkčního hlediska se jedná o mimořádně náročný projekt, který v sobě spojuje mnoho profesí a disciplín.

Ve spolupráci s dopravními experty jsme vytvořili kreativní koncept celorepublikové kampaně. Kromě odborné přesnosti a edukativní správnosti jsme dbali i na to, aby byla místy nezáživná bezpečnostní témata prezentována pokud možno zábavnou formou. Páteří projektu je seriál tzv. divadelních přednášek po celé České republice. Multimediální představení, které trvá asi hodinu, spojuje hrané scénky, předtočené skeče a vstupy expertů s průvodním slovem moderátora.

Tvářemi projektu jsou herečka Jaroslava Obermaierová a herec a zpěvák Jiří Štědroň, kteří se kromě TV a rádio spotů objevují i ve všech dalších komunikačních kanálech, které jsme vytvořili. Jde především o webové stránky a sociální sítě, brožury, letáky, plakáty, pozvánky či výukové sady. To vše propojuje jednotný vizuální styl založený na moderním grafickém designu.

www.seniorbeznehod.cz

Našli jste, co jste hledali?